28 Eki 2012

Hayatımızın Temel Parçası Elektronik

İşi bu sektöre düşenler bilir. Elektronik alanda teknik bilginin derinliği arttıkça bulunan kaynak ve yardımcı olacak kişilerin sayısı da giderek düşmekte. İşte bu yazımda size bütün kapılarını açmış ve tam destek vererek elektronik ile ilgili kaynak sunan bir web sitesinden söz edeceğim.


Kote Elektronik isimli firma aldığı karar ile edindiği bütün tecrübe ve bilgiyi elektronik dostları ile paylaşmaya karar vermiş ve bunun neticesinde www.koteelektronik.com isimli web bloğunu açmış. Sitede pek çok elektronik devreler, değişik elektronik projeler ve belkide bir çok kimsenin bulamayacağı hatta pek az kişinin anlayabileceği proje detayları bulmanız mümkün.


Pek çok faydalı makale ve proje çizimlerinin yanı sıra sitede düzenli olarak eğitim sunumları yapılmakta ve bire bir destek verilerek elektronik ile ilgili teknik konularda yardımcı olmaktalar. Yayımlanan elektronik projelerinin yanı sıra Elektronik ve elektronik programcılığı derslerininde yayımlıyor olması beni siteye bağlayan en önemli etkenlerden biri oldu.


Eğer çizimini ve projelendirmesini istediğiniz elektronik projeleriniz var ise Kote elektronik ile iletişime geçerek bunların isis şeması ve detaylı raporlandırmalarını almanız mümkün. Nihayetinde Kote Elektroniğin hedefi Türkiye'de elektroniğe meraklı ve eli yatkın kişilerin eğitimine katkı sağlamak ve yeni ar-ge mühendisleri temin etmek. Türkiye'nin diğer dünya ülkelerinden geri kaldığı günümüz koşullarında böylesine derin bir hizmet vermek gerçekten takdir edilecek bir iş. Bu manada Kote Elektroniği çalışmalarından dolayı tebrik ve takdir ediyor başarılar diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder